O mnie

Dzień dobry Kobieto na zakręcie życia!

Witaj na moim blogu!

Bardzo się cieszę, że tu zajrzałaś. Jest to miejsce, w którym chcę razem z Tobą pokonywać drogę, jaką wytyczyłaś sobie aby dojść do upragnionego celu. Nie martw się, jeżeli takiej ścieżki jeszcze nie obrałaś – mam nadzieję, że to o czym będę pisała zainspiruje Ciebie aby w końcu wziąć swój los w swoje ręce i zacząć…

Jestem trenerem osobistym i psychologiem z zamiłowania i chęci. Moja droga do odkrycia siebie, swoich pasji i tego co chcę robić wiodła przez lata doświadczeń i pracy z różnymi ludźmi w firmach międzynarodowych, doradztwa personalnego oraz podczas szkoleń dorosłych i młodzieży, aby ostatecznie doprowadzić mnie do stacji Positive Way coaching.

Pracuję głównie z kobietami, które znalazły się na zakręcie swojego życia i poszukują zmiany, inspiracji, wiary w siebie i swoje marzenia.

Z dnia na dzień przekonywałam się gdzie jest moje miejsce i co tak naprawdę chcę robić. Sama na sobie doświadczyłam mocy pokonywanej drogi, budowania własnej tożsamości, odkrywania swojej pasji i sensu życia. Moja podróż wiodła różnymi ścieżkami, szlakami, drogami. Czasami szłam pod prąd a czasem jechałam z prądem lub pędziłam autostradą by ścigać się z wiatrem. Były też chwile gdy musiałam się zatrzymać by usunąć powalone na trasie drzewa, ominąć korek, sprawdzić mapę, lub wybrać dogodny objazd. Każda z tych sytuacji nauczyła mnie jak prowadzić Ciebie w Twojej podróży do upragnionego miejsca na ziemi.

Oczarowana mocą możliwości jakie daje świadomość własnych talentów i ich pozytywnym wpływem na ludzkie działania chcę Ciebie zaprosić do podróży wgłąb siebie abyś sama wybrała co jest dla Ciebie dobre, budujące i wspierające Twoje działania.

W pracy z ludźmi staram się łączyć swoje doświadczenie zawodowe i życiowe z rzetelnym wieloletnim przygotowaniem merytorycznym jako Coach i psycholog. Jako coach korzystam z różnych metod i technik wspomagając rozwój moich klientów holistycznie. Pracuję w oparciu o psychologię pozytywną, Gestalt, psychologię humanistyczną, poznawczą czy behawioralną. Ukończyłam kurs RTZ, którego techniki wykorzystuję w coachingu i szkoleniach. Wspólnie z klientem pracując systemowo, skupiam się na rozwiązaniu i racjonalnym podejściu do życia. Posiadam też Certyfikację narzędzia do idenyfikacji i rozwoju osobowiści Extended DISC® Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im.L. Koźmińkiego. Jestem absolwentką programu rozwojowego dla coachów akredytowanego przez Międzynarodową Federację Coachów (ICF). Posiadam certyfikaty CoachWise™ Essentials oraz CoachWise Equipped™ – rozszerzonego szkolenia dla profesjonalnych coachów. Jako członek International Coach Federation (ICF) zarówno w Polsce jak i na świecie, podlegam ciągłemu dokształcaniu, supervizjom oraz obowiązują mnie zasady pracy zgodnej z etyką międzynarodowej organizacji Coachów.

Prywatnie żona i mama wspaniałej córki. Kocha góry i ciepłe morze Pasjonatka śpiewu, tańca, muzyki i artyzmu w każdej postaci bo artystą można być z każdym miejscu, o każdej porze i w każdej dziedzinie która się kocha.

Jeżeli potrzebujesz pomocy psychologicznej lub coachingowej, zapraszam do kontaktu. Przyjmuję w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziornie.

Napisz do mnie. Na pewno odpowiem.

mail: alicja.Stankiewicz@positiveway.pl

Zapraszam też na moją stronę:

http://www.positiveway.pl

http://dobrycoach.pl/coach/alicja-stankiewicz